Z nami zawsze komfortowo i bezpiecznie

Potrzebujesz ?

MyWay- Travel – to zadowolenie naszych klientów i chęć powtórnego skorzystania z naszej usługi mobilizują nas do pracy. Ze względu na ogromną rozpiętość destynacji zarówno w Polsce jak i UE zachęcamy do kontaktu z naszym biurem korzystając z formularza niżej lub  kontaktując się telefoniczne w celu ustalenia kosztu przeprowadzki. Cenna jaka zostanie państwu podana jest ostateczna jaką państwo poniesiecie.

 

Jak będzie wyglądał Twój transport?

Gdy zdecydujesz się na wybór usługi, możesz być pewien, że dołożymy wszelkich starań, aby Twoje rzeczy dojechał na miejsce bez żadnej szkody oraz w zaplanowanym czasie. Do każdej przeprowadzki podchodzimy indywidualnie rozumiemy że każdy klient ma swoje oczekiwania. Oferujemy zniesienie i wniesienie rzeczy. Podczas rezerwacji należy podać dokładne adresy, na podstawie których zaplanujemy trasę oraz najważniejsze wycenimy transport.
Prosimy o wypełnienie wszystkich pól w formularzu. Przed przyjazdem kontaktujemy się w celu poinformowania o godzinie przybycia.
Na transport jest wystawiony list przewozowy, oraz FV.

By zapewnić Państwu również przejazd  jest wysyłany VAN którym komfortowo dotrzecie do domu, który jest już wliczony w cenę przeprowadzki.
Zapytaj o cenę transportu:

*Prosimy w treści wiadomości napisać co jest do zabrania (np. 2 szafy, 1 komoda, 2 łóżka itd.). Mniej więcej szacowana waga ile to może ważyć wszystko co państwo chcecie byśmy przewieźli.Miejsce wyjazdu:


Miejsce docelowe:

Wypełnienie formularza oznacza zgodę na przetwarzanie przez "My Way" podanych w formularzu danych osobowych w celu przesłania oferty oraz kontaktu w jej sprawie. Tutaj dowiesz się jak przetwarzamy Twoje dane.

**Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Państwa pytanie/zgłoszenie. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi odpowiedzi na zadane pytanie/zgłoszenie.

Przeczytałem/am i akceptuję

regulamin przeprowadzki My Way Travel

Language