Z nami zawsze komfortowo i bezpiecznie

Transport UE

MyWay- Travel – to zadowolenie naszych klientów i chęć powtórnego skorzystania z naszej usługi mobilizują nas do pracy. Ze względu na ogromną rozpiętość destynacji zarówno w Polsce jak i UE zachęcamy do kontaktu z naszym biurem korzystając z formularza niżej lub  kontaktując się telefoniczne w celu ustalenia kosztu przesłania paczki. Cenna jaka zostanie państwu podana jest ostateczna jaką państwo poniesiecie.

Jak będzie wyglądał transport Paczki?

Gdy zdecydujesz się na wybór usługi, możesz być pewien, że dołożymy wszelkich starań, aby Twoja paczka dojechała na miejsce bez żadnej szkody oraz w zaplanowanym czasie.  Oferujemy odbiór spod adresu i dostarczenie pod wskazany adres. Podczas rezerwacji należy podać dokładne adresy, na podstawie których zaplanujemy trasę oraz najważniejsze wycenimy transport.
Prosimy o wypełnienie wszystkich pól w formularzu. Przed przyjazdem kontaktujemy się w celu poinformowania o godzinie przybycia.
Na transport jest wystawiony list przewozowy, oraz FV.

 

 

Zapytaj o cenę transportu:


Uwaga


Miejsce odbioru paczki:


Miejsce docelowe paczki:

Wypełnienie formularza oznacza zgodę na przetwarzanie przez "My Way" podanych w formularzu danych osobowych w celu przesłania oferty oraz kontaktu w jej sprawie. Tutaj dowiesz się jak przetwarzamy Twoje dane.

Przeczytałem/am i akceptuję

regulamin przejazdu My Way Travel

Language