Z nami zawsze komfortowo i bezpiecznie

Przejazd Polska- - Polska

Najbliższy wyjazd do Angli:


Najbliższy wyjazd do Polski:


MyWay- Travel – to zadowolenie naszych klientów i chęć powtórnego skorzystania z naszej usługi mobilizują nas do pracy. Ze względu na ogromną rozpiętość destynacji zarówno w Polsce jak i Anglii zachęcamy do kontaktu z naszym biurem korzystając z formularza niżej lub  kontaktując się telefoniczne w celu ustalenia kosztu przejazdu. Cenna jaka zostanie państwu podana jest ostateczna jaką państwo poniesiecie.

 

 

Jak będzie wyglądał Twój transport?

Gdy zdecydujesz się na wybór usługi, możesz być pewien, że dołożymy wszelkich starań, abyś w dobrych warunkach dojechał na miejsce w zaplanowanym czasie. Każda podróż z nami odbywa się w systemie Door to Door. Podczas rezerwacji należy podać dokładne adresy, na podstawie których zaplanujemy trasę. Przed przyjazdem kontaktujemy się w celu poinformowania o godzinie przybycia. Przejazdy odbywają się  z przystankami w sprawdzonych miejscach. W swojej flocie mamy nowe pojazdy, którymi odbywają się wszystkie podróże.

W ramach aktualnej sytuacji jak i zasad panujących w UK odsyłamy państwa do strony rządowej.
Na której państwo znajdziecie również  obowiązkowy formularz Kwarantanny który należy mieć przy sobie wypełniony , aby wjechać na terytorium Anglii.

Formularz należy wypełnić nie wcześniej niż 48h przed przekroczeniem granicy oraz posiadać przy sobie kopię w wersji elektronicznej (telefon, tablet) bądź wydruk.

https://www.gov.uk/coronavirus

Zapytaj o cenę transportu:


Miejsce wyjazdu:


Miejsce docelowe:

Wypełnienie formularza oznacza zgodę na przetwarzanie przez "My Way" podanych w formularzu danych osobowych w celu przesłania oferty oraz kontaktu w jej sprawie. Tutaj dowiesz się jak przetwarzamy Twoje dane.

**Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Państwa pytanie/zgłoszenie. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi odpowiedzi na zadane pytanie/zgłoszenie.

Przeczytałem/am i akceptuję

regulamin przejazdu My Way Travel

Language